فیلم ذهنی جذب عشق

نوع فایل
MP4
حجم فایل
267 مگابایت
فروشنده
تاریخ انتشار
16 مهر 1400
تعداد بازدیدها
3669 بازدید
199,000 تومان
فیلم ذهنی جذب عشق

 درباره فیلم ذهنی جذب عشق و نیمه گمشده

این فیلم ترکیبی از فیلم زیبا بین و فیلم ذهنی است که براساس کتاب ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا، طراحی و تولید شده است.

فیلم ذهنی جذب ثروت

ساختار فیلم ذهنی جذب عشق و نیمه گمشده

این فیلم (مایند مووی) از سه بخش تشکیل شده است.

8 دقیقه ابتدایی شامل فیلم زیبابین (کِلایدِسکوپ) میباشد. جهت تاثیر پذیری و ایجاد امواج مغزی آلفا و تتا (حالت خلسه هیپنوتیزمی) در مغزتان، به آن خیره شوید. هدف این است که ناخودآگاه خود را، برای قسمت بعدی فیلم آماده کنید.

6 دقیقه بعدی شامل فیلم اصلی همراه با جملات تاکیدی تاثیرگذار است.

3 دقیقه نهایی دوباره فیلم زیبابین است با این تفاوت که موسیقی آن، همان موسیقی فیلم اصلی است که باعث تثبیت عواطف و احساسات فیلم ذهنی میشود.

روش استفاده از فیلم ذهنی جذب عشق

ترجیحاً کل فیلم را در تاریکی تماشا کنید، زیرا تاریکی سطح ملاتونین شما را افزایش میدهد و باعث افزایش تغییرات امواج مغزی شما میشود.

قبل از تماشا، سعی کنید تنفس خود را کند کرده و بدن تان را کاملاً آرام کنید.احساس کنید که به خواب می روید اما ذهن خود را بیدار نگه دارید.

فیلم ذهن مانند یک برنامه جدید است که در ناخودآگاه شما رمزگذاری می شود. شما به آینده جدید خود متصل خواهید شد. بنابراین هنگام تماشا ، فکر نکنید و چیزی را تجزیه و تحلیل یا زیر سوال نبرید ، فقط آنچه را می بینید احساس کنید و جذب کنید.

حداقل 21 روزو هر روز تماشا کنید زیرا این مدت زمانی است که مغز شما برای ایجاد شبکه های عصبی جدید، یا به عبارتی ایجاد عادات جدید یا ذهن جدید (برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه) نیاز دارد.

صبح بعد از بیدار شدن و درست قبل از خواب تماشا کنید. زیرا در آن زمان است که امواج مغزی شما در حالت بهینه برای برنامه ریزی مجدد قرار دارند. در غیر این صورت ، در هر زمان از روز که نیاز به انگیزه دارید ، می توانید فیلم ذهنی را تماشا کنید.

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.