فیلم ذهنی جذب ثروت و پول – مایند مووی

نوع فایل
zip,pdf
حجم فایل
270 مگابایت
تاریخ انتشار
6 مهر 1400
تعداد بازدید
3999 بازدید
199,000 تومان

فیلم ذهنی چیست (مایند مووی) ؟

گوش کردن و تکرار مکرر جملات تاکیدی، باعث بروز یکسری عادت و الگوی ذهنی شده و کانالهای نورونی مرتبط درذهن شما ایجاد میشوند. حالا اگر این عبارات با تصاویر و فیلم همراه شوند (فیلم ذهنی یا مایند مووی)، تاثیر شان چند برابر میشود.

هر زمان شما این فیلم را ببینید ارتعاش می‌فرستید.اگر تماشای فیلم ذهنی پیوسته تکرار شود ارتعاش شما پیوسته میشود و نتایج خوب خیلی زودتر برای شما رخ میدهد. درواقع فیلم ذهنی تکنیکی است برای حس کردن خودتان درآینده دلخواه تان.

فیلم ذهنی ثروت

 درباره فیلم ذهنی جذب ثروت و پول

این فیلم ترکیبی از فیلم زیبا بین و فیلم ذهنی است که براساس کتاب ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا، طراحی و تولید شده است.

ماورای طبیعه شدن

ساختار فیلم ذهنی جذب ثروت و پول

این فیلم (مایند مووی) از سه بخش تشکیل شده است.

8 دقیقه ابتدایی شامل فیلم زیبابین (کِلایدِسکوپ) میباشد. جهت تاثیر پذیری و ایجاد امواج مغزی آلفا و تتا (حالت خلسه هیپنوتیزمی) در مغزتان، به آن خیره شوید. هدف این است که ناخودآگاه خود را، برای قسمت بعدی فیلم آماده کنید.

6 دقیقه بعدی شامل فیلم اصلی همراه با جملات تاکیدی تاثیرگذار است.

3 دقیقه نهایی دوباره فیلم زیبابین است با این تفاوت که موسیقی آن، همان موسیقی فیلم اصلی است که باعث تثبیت عواطف و احساسات فیلم ذهنی میشود.

روش استفاده از فیلم ذهنی

ترجیحاً کل فیلم را در تاریکی تماشا کنید، زیرا تاریکی سطح ملاتونین شما را افزایش میدهد و باعث افزایش تغییرات امواج مغزی شما میشود.

قبل از تماشا، سعی کنید تنفس خود را کند کرده و بدن تان را کاملاً آرام کنید.احساس کنید که به خواب می روید اما ذهن خود را بیدار نگه دارید.

فیلم ذهن مانند یک برنامه جدید است که در ناخودآگاه شما رمزگذاری می شود. شما به آینده جدید خود متصل خواهید شد. بنابراین هنگام تماشا ، فکر نکنید و چیزی را تجزیه و تحلیل یا زیر سوال نبرید ، فقط آنچه را می بینید احساس کنید و جذب کنید.

حداقل 21 روزو هر روز تماشا کنید زیرا این مدت زمانی است که مغز شما برای ایجاد شبکه های عصبی جدید، یا به عبارتی ایجاد عادات جدید یا ذهن جدید (برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه) نیاز دارد.

صبح بعد از بیدار شدن و درست قبل از خواب تماشا کنید. زیرا در آن زمان است که امواج مغزی شما در حالت بهینه برای برنامه ریزی مجدد قرار دارند. در غیر این صورت ، در هر زمان از روز که نیاز به انگیزه دارید ، می توانید فیلم ذهنی را تماشا کنید.

نکته: در قسمت فیلم زیبابین (کِلایدِسکوپ) از موسیقی دوگوشی (ضربان های دو گوشی binaural beats) استفاده شده است.

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *